You are here:  / Pozostałe / Galeria handlowa Rzeszów

Galeria handlowa Rzeszów

Sporo możliwości do wybrania w Millenium Hall
Sporo możliwości do wybrania w Millenium Hall motywuje do odwiedzania tej rzeszowskiej galerii. Na stronie obiektu można zaznajomić się z mapą oraz z charakterystyką stref z jakich można korzystać przebywając w Millenium Hall. Na dodatek funkcjonuje tu centrum biznesowe, realizujące światowe standardy. To najlepsze miejsce do przygotowania prestiżowych konferencji. Millenium Hall wprowadza karty podarunkowe, możliwe do wykorzystania jako upominek dla najbliższej osoby lub jako nagroda dla podwładnych. To idealne rozwiązanie, możliwe do wykorzystania we wszystkich salonach w obiekcie. Centrum handlowe Rzeszów, co jest warte rozważenia. Wiosną i latem na skwerze pojawiają się ogródki letnie, a zimą funkcjonuje tutaj lodowisko. Organizowane są wydarzenia, pokazy mody oraz koncerty. Będąc w Millenium Hall można również wybrać się do nowoczesnej galerii sztuki. Możliwości rozrywkowych, kulturalnych oraz rekreacyjnych jest tutaj przewidzianych sporo.

Artykuły:

  • PBS Poznań oferuje wdmuchiwanie kabli , spawanie światłowodów i ich budowa. Świadczymy również usługi minikoparką, wykonujemy przeciski pod ziemią.
  • Rekuperacja to mechaczniczny odzysk ciepła. Jest to skuteczne i energooszczednę rozwiązanie do którego używa się rekuperatory Poznań . Zobacz na czym to polega.
  • Nasza pralnia oferuje pranie dywanów i wykładzin metodą na wskroś w kąpieli wodnej. Zajmujemy się również czyszczeniem tapicerki samochodowej i domowej w Lublinie.
  • Automatyczna pralnia dywanów oferuje pranie dywanów Warszawa metodą na wskroś. Pierzemy dywany i wykładziny od wielu lat. Nasze doświadczenie odnowi twój dywan. Zaufaj nam.
  • Oferujemy napędy do bram oraz bramy automatyczne, piloty, radioodbiorniki, centrale sterujące. Zapraszamy do naszego salonu w Poznaniu.