You are here:  / Pozostałe / Tanie Tworzywa

Tanie Tworzywa

Cele i zastosowania kurtyn PCV w fabrykach produkcyjnych
W każdym wielkim zakładzie produkcyjnym, magazynach, halach i chłodniach, niejednokrotnie zamiast drzwi wykorzystuje się różne przegrody. Wypierają one przeciętne drzwi ze względu na tańszy koszt, łatwiejszy montaż i obsługa. Nie należy za każdym wraz otwierać obfitych i masywnych drzwi aby wjechać czy też wyjechać wózkiem widłowym. Przy wyborze takiej kurtyny należy zwrócić uwagę na kilka szczegółów. Na początku oczywiście, rodzaj kurtyny. Najlepszym wyborem są Poliwęglan lity ze względu na prostotę oraz dogodną ceną. Wypada się również zastanowić w jakim miejscu owa kurtyna będzie instalowana i jakie zadanie ma spełniać. Kurtyny takie chronić mogą magazyn przez czynnikami atmosferycznymi, asekuracja termiczna, akustyczna czy też zapobiega dostawaniu się kurzu do pomieszczenia. Kurtyny paskowe instalować wolno też w bramach i rampach załadunkowych czy jako przegrody peryferyjne chłodni samochodowych. Jakim sposobem widać kurtyny paskowe mają szerokie zastosowanie w przemyśle ze względu na materiał z jakiego są wykonane – nadaje się dosłownie wszędzie, jest tani oraz wytrzymały.

Artykuły:

  • PBS Poznań oferuje wdmuchiwanie kabli , spawanie światłowodów i ich budowa. Świadczymy również usługi minikoparką, wykonujemy przeciski pod ziemią.
  • Rekuperacja to mechaczniczny odzysk ciepła. Jest to skuteczne i energooszczednę rozwiązanie do którego używa się rekuperatory Poznań . Zobacz na czym to polega.
  • Automatyczna pralnia dywanów oferuje pranie dywanów Warszawa metodą na wskroś. Pierzemy dywany i wykładziny od wielu lat. Nasze doświadczenie odnowi twój dywan. Zaufaj nam.
  • Oferujemy napędy do bram oraz bramy automatyczne, piloty, radioodbiorniki, centrale sterujące. Zapraszamy do naszego salonu w Poznaniu.
  • Producent mebli kuchennych Meblobuk ze Skórzewa obok Poznania oferuje kuchnie na wymiar pod klienta. U nas zamówisz projekt kuchni i wykonanie mebli wraz z montażem.